Killerpilze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Killerpilze

WWW.KILLERPILZE.TINKLE.LT
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  Fan Club  Jie Lietuvoje!  

 

 Pasiūlymai ir nusiskundimai

Go down 
+10
ledi_
Musiuks
Himbeere
Gerda
Sandrius
Bluondynkia
NesTy.
Wanetta
Lalu^
murderdoll
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
murderdoll
Burbulis;*
murderdoll


Female Pranešimų skaičius : 540
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 05 13, 2008 1:36 pm

Reden rašo:
1. Mirguliuoja dar tie pavadinimai:D
2. Kur dingo moderatorės? Jeigu jos nereikalingos, tai kam jas dar laikyt? Shocked

O tau matau kad tik nusalint ka nors nuo pareigu.
Jos laimejo konkursa, buvo aktyvios.
Neturime teises ju nusalint.

O jei nori zinot Laimai ir man siais metais egzaminai ir lankitys cia daznai mes negalime, deja. O Vaide retai buna namie.
Kai man reikia kad jos padetu ju prasau ir padeda.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspce.com/margosimas
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 05 13, 2008 6:57 pm

Nieks nieko šalint nenori, bet mes forumui gero norim, jeigu jos negali tai kam dar tokios būna, jei ką aš tikrai nenoriu būt ją iš kart sakau, bet reik galvot ir apie forumą.
Atgal į viršų Go down
murderdoll
Burbulis;*
murderdoll


Female Pranešimų skaičius : 540
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 05 13, 2008 7:08 pm

Nu bet jos konkursa laimejo suprantat no ir tie egzaminai no
Atgal į viršų Go down
http://www.myspce.com/margosimas
Himbeere

Himbeere


Pranešimų skaičius : 58
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 05 13, 2008 9:25 pm

Bet tarkim ateinu, laimiu konkursą ir metu forumą, nesilankau ir šiaip... Tai kam man tas statusas? ;DD

Krč aš čia ne į temą. Laiko stoka ir šiaip, juk tų priežaščių gali būti daug ;}

Bet va kad apie tuos konkursus tai nebūtina, kad laimėjo tai ir va viskas.
Atgal į viršų Go down
Lalu^

Lalu^


Pranešimų skaičius : 69
Registration date : 2008-04-02

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeTr. 06 18, 2008 9:26 am

End of time rašo:
Nieks nieko šalint nenori, bet mes forumui gero norim, jeigu jos negali tai kam dar tokios būna, jei ką aš tikrai nenoriu būt ją iš kart sakau, bet reik galvot ir apie forumą.


tongue

Nu labai atsiprasau, bet kai del egzaminu naktim nemiegojau, vemiau ir stresavau tikrai nebuvo laiko <3 O wa dbr wakar ishsilaikiau paskutini ir jei leisite now im gonna be supermod. Jei neleisit tai neleisit..
Atgal į viršų Go down
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeTr. 06 18, 2008 1:57 pm

Viskas suprantama, bet bent jau aš norėčiau, kad forumui būtu nauda, jei negalit tai negalit, bet nereik taip palikt baloj jo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 06 21, 2008 6:19 pm

nebejuokink Lalu^ ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
čia gal kai kurie jaunesni ir nesupranta, bet kai aš pati tuos pačius egzus turėjau, tj gyvenime nepatikėčiau tokia nesąmone;}
nebuvo ir man prieš juos labai ramu ir gera, nervinomės visi, bet kad vemti ir naktim nemiegoti;DD
tj bent jau neknisk proto.
nes paukštelis pačiulbėjo, kad kažkuriame kitame forume tj oj kokia aktyvi buvai VISĄ laiką;}
negi taip sunku prisipražinti, kad nebeįdomu ir neberūpi čia lankytis;}
Atgal į viršų Go down
Musiuks

Musiuks


Pranešimų skaičius : 79
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeSk. 06 22, 2008 11:58 pm

Jūs čia save tipo į moderatores jau siūlot?;D
O jei ne, kaip kažkas sakė, tai ką siūlot?;D
Blemba, jei jos LAIMĖJO konkursą, tai LAIMĖJO.
Jei norit gero forumui, tai reikėjo galvoti tada, kai buvo galimybė LAIMĖTi tokį statusą, ir galbūt savo jėgom jau 'gelbėt' forumą:}
Atgal į viršų Go down
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePir. 06 23, 2008 11:55 am

o jau toooks puikus konkursas buvo, reikėjo būt aktyvioms. Taip ir dabar tu išdrįsk man pasakyt, kad aš šitam forume neaktyvi?
Buvo išrinktos Lalu ir Vaide, labai įdomu kodėl.. gal todėl, kad labai geros Margaritos draugės yra? mm?
Ar dėl to, kaip Margarita pasakė, kad JAI patiko, kaip jos elgiasi forume ir nedalyvauje floodo temose.
Nieks čia nieko nesisiūlo, aš jau senai sakiau, kad nenoriu, bet šitas forumas man namai yra ir aš noriu, kad čia viskas gerai būtu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePir. 06 23, 2008 5:28 pm

End of time <- Pritariu ;]
Šiaip moderatorės tikrai nieko gero šitam forume nedaro :} Geriausia naikinti jas. Kam jos mums reikalingos? Floodo mažai... Nesilanko. Kituose forumuose tikrai dažnai lankosi. Šiaip Lalu mačiau tikrai aktyvia ltthfc ;] Pati ltthfc lankuos tik dėl off topico ;D
Atgal į viršų Go down
Musiuks

Musiuks


Pranešimų skaičius : 79
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePir. 06 23, 2008 7:59 pm

O kam šalinti?
Jei nėr skirtumo yra ar nėra, tai lai būna.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePir. 06 23, 2008 10:14 pm

O jeigu ateis kokia ir pakeis skiną? happy
Atgal į viršų Go down
Musiuks

Musiuks


Pranešimų skaičius : 79
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 24, 2008 1:01 pm

Moderatoriai neturi tokių privilegijų;D
Atgal į viršų Go down
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 24, 2008 8:27 pm

dėl manęs tai tegu būna, bet tegul akių nedrąsko vėliau atėjusios po dešimt metu čia, nes dar didesnius vėjus pakelsim.
Atgal į viršų Go down
Sandrius
Max ass <3 :}~
Sandrius


Female Pranešimų skaičius : 1021
Age : 30
Miestas : Jonava
Zodiakas : Jautis
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 24, 2008 8:51 pm

Ir vėl prasideda..
Jus nustokit. Pasakykit normalei savo nuomonę ir viskas, tai ne vėl atsiranda kasnors tokio, kad daeina vos ne ii pykčių. Baigiam.
Man rodos sugalvojau kaiką padaryt, kad nustotumėt; D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/sandrulea
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 24, 2008 9:34 pm

nu tai mesjau buvom nustoje, tik vėl pradėjo. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sandrius
Max ass <3 :}~
Sandrius


Female Pranešimų skaičius : 1021
Age : 30
Miestas : Jonava
Zodiakas : Jautis
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePen. 06 27, 2008 11:34 am

Pastebejau, jog puse paneliu kurios turi pareigas, tiesiog neatlieka pareigu, bei labaaai retai lankosi forume.
Forumas mazas ir mano manymu galime mes apsieiti su vos keleta pareigu. Uztenka, moderatoriu ir prezidentes manoi manymu. Nemanykit, kad as noriu likti viena- ne. Jei norit galit mane nusalit, bet tiesiog, kam reikia didziules valdzio kai is jos puse nesilanko ir plius nera jiems ka daryt. Thats all ;D Prasau nepykt uz mano nuomone, bet manau si nuoomne mano yra teisinga. ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/sandrulea
Musiuks

Musiuks


Pranešimų skaičius : 79
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePen. 06 27, 2008 6:28 pm

Bet gal kitos labai nori kokias pareigas užimti, būti svarbios forume... Nu kaip nori;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimePen. 06 27, 2008 7:01 pm

Nemanau, kad kas nors nori. O jeigu nori būt svarbus forume, tai gali padaryt ir be pareigų.
Visiškai pritariu Sandrai.
Atgal į viršų Go down
Sandrius
Max ass <3 :}~
Sandrius


Female Pranešimų skaičius : 1021
Age : 30
Miestas : Jonava
Zodiakas : Jautis
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 8:40 pm

Tai tame ir esme, kad tos kurios turi pareigas, pradzioje nori, o poto nebe.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/sandrulea
murderdoll
Burbulis;*
murderdoll


Female Pranešimų skaičius : 540
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeSk. 06 29, 2008 4:43 pm

Taip , dabar viska suverskim Margaritai ;D
Bet manykit ka norit.

Forume lankiausi retai ir vasara lankisiuos dar reciau, nes busiu isvaziavus.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspce.com/margosimas
Sandrius
Max ass <3 :}~
Sandrius


Female Pranešimų skaičius : 1021
Age : 30
Miestas : Jonava
Zodiakas : Jautis
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 01, 2008 9:47 pm

Vėl prasideda?
Atsibodot man jau.
Viskas. Sakykit ką daryt? Aš jau tikriausiai atsisakau savo pareigų. Nes nieko ąia neišeis. Puse teigia, kad lankos, nors taip nėra, poto kyla barniai ir t.t.
Ne vien marga apei tavę kalbu, bet galėtum ir dažniau lankytis.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/sandrulea
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeTr. 07 02, 2008 5:03 pm

Nu Sandra, dar to be trūksta, jau ir taip išėjusiu užtenka. Liksi čia Sandra ;D Liepiu xDDD
Šiaip manau, kad kol mūsų tiek mažai ir visos tiek "daug" lankomės, mum užtenka ir Sandros.
Atgal į viršų Go down
ledi_

ledi_


Pranešimų skaičius : 27
Age : 29
Registration date : 2009-01-09

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeTr. 01 21, 2009 9:19 pm

Taigi turiu patarimu ...
Reiketu kai kurias žinutes ištrinti nes yra flodo ir antra galima sukurti Official Killerpilze support lithuanian myspace manau atsirastu daugiau gerbėju Cool
Atgal į viršų Go down
Jo

Jo


Female Pranešimų skaičius : 83
Age : 33
Miestas : Siauliai
Registration date : 2008-12-27

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitimeTr. 01 21, 2009 10:09 pm

kad jau ir taip tas forumas vos gyvas, gal bent flūdą ramybėj palikim, nes kartais tikrai atrodo, kad tik jį ir teturim dbr
o antras dalykas, toks tinklalapis jau yra sukurtas myspace, ir dar kas - nemanau, kad galima vadintis 'official lithuania Killerpilze support', nes mes nesam oficialūs
ir nu blemba, jau užknisa, ateina čia, pabūna porą dienų ir pradeda kažkokias perestroikas daryt, pasiūlymus į kairę į dešnę mėtyt, gal pirma persiskaitykit, nes pusė siūlomų dalykų jau egzistuoja, o pusė - nereikalinga, nes šitas forumas tikrai neklesti narių dauguma, kuriai yra skirti tie pasiūlymai
aš čia ne konkrečiai vienam žmogui ir ne konkrečiai ledi_ sakau, manau supras kai kurie žmonės, kam čia, bet tikrai pirma susižiūrėkit padėtį forume ir susiskaitykit, kas yra ir ko ne, po to jau darykit perestroikas, o ne vaidinkit, kad viską žinot ir esat pilni idėjų ir kad turit genialių pasiūlymų, dėl kurių visas forumas atsigaus ir pradės veikt kaip niekad aktyviai[jeigu net Gerdai su Sandrulea sunkiai sekas]
nebūna taip
jei čia dbr galvojat, kad esu labai pikta ir bloga teta ir tuo labiau šito forumo valdytoja tj atsistokit prieš veidrodį ir pasukiokit pirštą sau prie smilkinio, nes taip deja, nėra
jo, pasakiau gal ir piktai, bet pastebėjau kai kurių naujų narių neapsiuostymą ir apsimetinėjimą, jog taip nėra ir bandymą didint postų skaičių, siūlant kažką tj ir biški nejaučiant, kad nusišneka
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 2 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai ir nusiskundimai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Killerpilze :: Forumas ir saitas. :: Pasiūlymai ir nusiskundimai.-
Pereiti į: