Killerpilze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Killerpilze

WWW.KILLERPILZE.TINKLE.LT
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  Fan Club  Jie Lietuvoje!  

 

 Pasiūlymai ir nusiskundimai

Go down 
+10
ledi_
Musiuks
Himbeere
Gerda
Sandrius
Bluondynkia
NesTy.
Wanetta
Lalu^
murderdoll
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
creative_

creative_


Female Pranešimų skaičius : 46
Age : 32
Registration date : 2008-12-27

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:58 pm

Kaip Jo sakė, visi tik kartoja tuos pačius pasiūlymus, reikia to, reikia ano, tada bus daugiau fanų, tai imkit ir darykit ar Jūs galvojat, kad bus maždaug "aš pasakiau, o Sandrule ir kitos neturinčios ką veikt durnelės tegul daro", jeigu jau duodam pasiūlymus tai bent dalį jo pasistenkim patys išpildyt prieš imant visus baksnot, kad "gal davai padarom šitą, Tu padaryk, o aš pasakysiu ar gerai".Apskritai man atrodo, kad visas tas perestroikas reikia pradėti nuo savęs, bene taip sunku susiimt ir bent kartą per dieną parašyti po porą postų? O tada jau bus galima kalbėti apie kažką rimčiau kaip visokie klubai už forumo ribų ir etc.
Atgal į viršų Go down
Sandrius
Max ass <3 :}~
Sandrius


Female Pranešimų skaičius : 1021
Age : 30
Miestas : Jonava
Zodiakas : Jautis
Registration date : 2008-03-29

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimePen. 01 23, 2009 8:02 pm

na dėl floodo nesutinku, kad reik jį trint, nes tada forumas tuščias bus ;x
kai bus daugiau narių ir aktyvesnis, aišku jei bus, tai tada jau trinsim, dabar neverta. :)
myspace turime :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/sandrulea
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimePen. 01 23, 2009 8:17 pm

Vygande prajuokinai, tiek jau aš ir padariuus. Ypač kaip pastebėjot puiki moderotorė, kuri pati floodo daugiausiai varo ;D
Ne šiaip viskas čia gerai, bus linksma, tik reikia kad ir naujokės nebijotu bendrautu rašytu ir prisijungtu prie mūsų.
Atgal į viršų Go down
Jo

Jo


Female Pranešimų skaičius : 83
Age : 33
Miestas : Siauliai
Registration date : 2008-12-27

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimePen. 01 23, 2009 9:55 pm

ne nu tj kad dbr nėra labai daug to darbo, nes forumas tikrai neaktyvus, bet aš turėjau omeny, kad Tu esi viena tų labiausiai besistengiančių išlaikyti forumą gyvą
aš nesakau, kad naujokės čiaupkitės, neturit balso išvis.
aišku, kad turi, bet reikėtų pagalvot ir pasiskaityt prieš siūlant, o ne va čia paėmiau, pasiūliau ir dėjau.
nebent čia ką tik atėjusios mergaitės galvoja, kad forumas labai akytvus ir pan., tj ir siūlau biški ilgiau pabūt ir susiskaityt, kas yra ko ne, ko reikia ko ne, tada bus galima galvot apie kilusias idėjas ir planus, kurių dar nėra ir jie tikrai praverstų
anyway. išvis manau pirma reiktų atgaivinti kitas temas, o ne tik 'pasiūlymai ir nusiskundimai' ;DD
ta prasme, kaip ir sakiau, pirma pabūnam forume, susižiūrom padėtį, pasirašinėjam aktualiom temom, daugiau pasidomim Killerpilze ir pačiu forumu, tada, jei turim kokių, nebūtinai genialių, tiesiog tokių, kurie padėtų, pasiūlymų, pasiūlom, bandom įgyvendinti ir pan.
per vieną naktį niekas neateina, nebent vaikas ;DD
čia labiau tiktų pasakymas - per vieną sakinį niekas neateina ;}
Atgal į viršų Go down
Jo

Jo


Female Pranešimų skaičius : 83
Age : 33
Miestas : Siauliai
Registration date : 2008-12-27

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 2:12 am

yeahyeah, second here, BUT.
po truputį pastebiu labai LABAI LABAI nereiškmingą flūdą, tarkim ';DD' arba ' happy ' viename poste mit keine Wort, sooooo arba susiimam ir geriau taip nerašom arba man pravažiuos stogas. [spėju, jau dbr galvojat, kad pravažiavęs ;D]
nes tikrai man asmeniškai akis žiauriai bado. nes nu blem. jei jau taip juokinga tj galų gale nueik į flūdo temą ir padėk tą žvengalą.

needitinau savo aukščiau esančio posto, nes prašau atkreipti dėmesį į šį.


Paskutinį kartą redagavo Jo, Sk. 04 12, 2009 12:06 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
July.

July.


Female Pranešimų skaičius : 421
Age : 29
Miestas : Šiauliai.
Zodiakas : Avinas.
Registration date : 2008-05-26

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 03 17, 2009 9:42 pm

Aš dar pasisakysiu ir pritarsiu paskutiniam Jo postui.
Taisyklėse pati pirma taisyklė yra: 1. Flūdui ne! Už flūda bus baudžiama, nesvarbu ar jūs specialiai ar ne flūdinat. Dabar tiems kas nežino kas per burokas tas flūdas yra. Flūdui piskiriama temų kurios jau yra forume kūrimas, nukrypimas nuo temos pavyzdžiui yra kalbama apie naują albuma, jūs pradedat fantazuoti kaip norėtumėte susilaukti su kuriuo nors nariu vaikų. Taip pat flūdas yra kai žinutėje parašot tik smailus arba du ar tris žodžius, bet jei žinutėj keturi tik žodžiai be prasmės tai irgi flūdas. Už spam'ą irgi gausit velnių.

Tai vat, pirštais nerodom, vardais neminim, bet kas netyčia praleidot šią taisyklę, pasiskaitykit.
Atgal į viršų Go down
Gerda

Gerda


Female Pranešimų skaičius : 996
Age : 29
Miestas : Anykščiai - Šiauliai
Registration date : 2008-03-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 03 21, 2009 3:03 pm

Velnias, jaučiuos tokia apsileidus ir neatliekanti savo pareigų tai man čia reiktu rėkaut, bet aš pati apsileidėlė fludinu. Gerai susiimam visi ir nebeflūdinam, o tai visiem bus tada blogai.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė

Gabrielė


Female Pranešimų skaičius : 62
Age : 29
Miestas : Kėdainiai
Zodiakas : Ožiaragis
Registration date : 2009-07-30

Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitimeSk. 01 17, 2010 6:21 pm

Forumas apmires.. Pastebejau..
Manau Killerpilze nariu yra daug daugiau nei siame forume,taigi ne visi apie si foruma zino..Tad galima tarkim kokiame zurnale prie skelbimu parasyt,kad yra toks Killerpilze forumas..Manau tikrai daugiau atsirastu zmoniu killerpilze forume : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai ir nusiskundimai   Pasiūlymai ir nusiskundimai - Page 3 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai ir nusiskundimai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Killerpilze :: Forumas ir saitas. :: Pasiūlymai ir nusiskundimai.-
Pereiti į: